چگونه اعتماد به نفس پیدا کنیم

اعتماد به نفس بسیار ارزشمند و تاثیرگذار در مسیر زندگی شماست که می تونه جذابیت شما را در نگاه دیگران به شدت افزایش بده .بدون داشتن اعتماد به نفس کافی غیر ممکن است که بتواند در زمینه موردنظرتون به موفقیت برسید.

می خواهیم به صورت بسیار ساده  اعتماد به نفس را تعریف کنیم . اعتماد به نفس یعنی قابلیت انجام کاری که می‌خواهید انجامش بدید و قابلیت انجام ندادن کاری که نمی‌خواهید انجامش بدید .

مثلا وقتی که تصمیم میگیرید در یک محیط عمومی  بروید و با یک شخص تقریبا ارتباط برقرار کنید اما هر چقدر فکر می‌کنید و تلاش می کنید نمی توانید این کار را انجام دهید شما در حقیقت اعتماد به نفس برای انجام این کار را ندارید بر خلاف تصور عموم اعتماد به نفس به صورت عمومی معنایی ندارد و اعتماد به نفس روی موضوعات مشخصی تعریف میشه مثلا اینکه پزشکی ممکن است برای انجام عمل جراحی بسیار پیچیده و حساس اعتماد به نفس بالایی داشته باشه اما با این وجود همان فرد و همون پزشک در ارتباط با جنس مخالف و یا حتی دست زدن به یک حیوان بی آزاراعتماد نفس کافی را نداشته باشه. ممکنه برای شما عجیب به نظر برسه اما کسانی که فوبیا یا ترس های شدیدی را درباره موضوعات مختلفی تجربه می‌کنند ممکن است نتوانند به یک حیوان بی آزار دست بزنند ممکن است  مواردی مثل یه خاطره بعد در دوران کودکی این فرد باشه که  به هر حال این مسائل را برای شما مطرح کردیم تا دقیق متوجه بشید اعتماد به نفس در یک موضوع مشخص مطرح میشه نه به صورت کلی.

اما آیا واقعاً راه حل  کارآمد و قطعی برای افزایش اعتماد به نفس در زمینه‌های خاصی وجود دارد یا خیر؟  احتمالاً راه حل های زیادی را توسط وب‌سایت‌های مختلف شنیدید اما کماکان قدرت نامحدود هستید به همین علت لایق این هستید که همواره بهترین راه حل رو از طرف ما دریافت کنید تا بتونید خودتون رو در ابعاد مختلف شخصیتی رشد بدید. ما در این مسیر کار کرد راحت بسیار قدرتمندی را به شما ارائه می‌کنیم که می‌تواند اعتماد به نفس شما رو هر موضوعی که مد نظرتون هست افزایش بده.  راه حلی که برای افزایش اعتماد به نفس شما می‌خواهم ارائه کنیم استفاده از این تکنیک ها و همین چرخه هاست. این چیزی است که در تمام زندگی ما جریان دارند.   اگر به آنها آگاه باشید. کمی بعد دقیق‌تر درباره این چرخه ها صحبت خواهیم کرد اما قبل از هر چیز باید به این موضوع بپردازیم که دقیقا در حال حاضرچه‌ میزان اعتماد به نفس کافی روی زمینه مشخصی دارید ؟ قبل از اینکه ضمیر ناخودآگاه شماه بی نظیرشما  اعتماد به نفستان  را درباره موضوعات مشخص شکل بده نیاز به شواهدی داره که نشون میدن شما قبلا این کار را به خوبی انجام دادین این شباهت می‌تواند بر اساس تجارب گذشته شما شکل بگیرد. به عنوان مثال فردی که همه آزمون‌های خودش رو خراب کرده یا فرد در ارتباط با جنس مخالف دچار شکست شده

احتمالاً تو این زمینه ها اعتماد به نفس کافی نخواهد داشت و ناخودآگاه مسئول و مدیر و در واقع کنترل کننده تمام احساسات در وجود شماست و تنها در حالت به شما اطمینان  خواهد داد که واقعاً باور داشته باشه شما که تجارب گذشته خودتون هم روی زمینه های مربوطه موفق بودی اما اگرازهمین فاصله بگیریم الان یک سوال مطرح میشه شما به هر دلیل موجه  مشخصا اعتماد به نفس ندارید می توانید با استفاده از این روش ها اعتماد به نفس خود را پیدا کنید. موضوعی که ارائه می‌کنیم قدرتمند ترین راه ممکن است که همه جستجوهای شما رو برای پاسخ به این سوال به پایان می‌رساند. یک فرد از نزدیک شدن به افراد غریبه و برقراری ارتباط با محیط عمومی واهمه  داره و اعتماد به نفس کافی را برای انجام این کار رو برای  زندگی روزمره نداره برای اینکه اعتماد به نفس فرد را توی این زمین افزایش بدیم کافیه از این روش استفاده کنیم  کافی است تا کار اصلی که می‌خواهد اعتماد به نفس خودتون رو افزایش بدید

شما هم نظر بدین

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون بابت نظر دهی.تا دقایقی دیگه منتشر میشه