راه‌های جذب ثروت

رسیدن به ثروت و پول آرزوی بسیاری از افراد است به همین دلیل نیز همه دوست دارند، راه‌های رسیدن سریع به ثروت را یادبگیرند. تحقیقاتی که دراین زمینه صورت گرفته ، نشان داده‌است می‌توانید درامد خود را در کمترین زمان چندین برابر کنید.هرفردی می‌تواند در مسیر رسیدن به ثروت و پول قراربگیرد، تنها لازم است راهکارهایی را دراین  بحث مدنظر قراربگیرد. درادامه این مطلب به بررسی نکاتی می‌پردازیم که می‌توانید با تکیه برآن‌ها برای جذب ثروت قدم‌های موثری بردارید.

جذب ثروت

راه‌های جذب ثروت

برای اینکه بتوانید درآمد خود را چندین برابر کنید، لازم است درابتدا راه‌های جذب ثروت را به خوبی یادبگیرد. این راه‌ها به شما کمک می‌کند تا برای رسیدن به هدف خود بجنگید و افکارمنفی را از خود دورکنید. از اولین راهکارهایی که می‌توانید برای جذب ثروت از آن‌ها استفاده کنید، این است که نگاه خود را نسبت به پول و ثروت به کلی تغییر دهید. با همین کارکوچک خواهیددید، می‌توانید درآمد خود را چندین برابر کنید.

تصور کنید بیشتر از آن چه نیازدارید، پول دارید و مدام درحال خرج کردن هستید

دقت داشته باشید اگر پول لازم برای رفع نیازهای خود را ندارید، مسلما دائم درحال تصویرسازی این موضوع در ذهن خود هستید. دراین صورت مدام نگران بی پولی خود هستید و قبل از هراقدامی ابتدا بحث مالی آن را درنظرمی‌گیرید. اگر می‌خواهید از قوانین جذب ثروت پیروی کنید، باید برعکس آن چه تصور می‌کنید عمل کنید.

  1. تصور کنید بیشتر از نیازخود، پول دارید.
  2. تصور کنید بیشتر نیازخود، پول خرج می‌کنید.
  3. سعی کنید احساس پول داشتن و خرج کردن را درخود تقویت کنید.

مغزانسان قدرت تمایز بین تخیلات و واقعیت را ندارد،به همین دلیل نیز می‌توانید به راحتی هرچه را که در ذهن دارید تصویرسازی کنید. پس حتی اگر پول زیادی ندارید، خود را از تخیل آن محروم نکنید.

برای هرآنچه دارید، شکرگذاری کنید

برای هرمیزان پولی که دارید، خدارا شکر کنید. هم چنین تاثیر آن را در زندگی خود مرور کنید. قدردان بودن بدان معنی است که باید به خدا اعلام کنید که از چیزی که دارید، راضی هستید.

برای جذب ثروت وانمودکنید که پولدار هستید

اگر پول کافی ندارید، سعی کنید طوری وانمودکنید که خیلی پولدار هستید.درنهایت باور می‌کنید که آن چه را که وانمود می‌کرده‌اید. در تمامی لحظات زندگی تصور کنید وضع مالی خوبی دارید، حتی در زمانی که قدم می‌زنید و یا غذا می‌خورید.

اگر می‌خواهید خرید کنید،به دنبال گران قیمت ترین لباس‌ها بروید. حتی اگرشده آن‌ها را پروکنید. اگر می‌خواهید ماشین بخرید، تنها به دنبال ماشین‌هایی که با پول شما هماهنگی دارد، نروید. ماشین‌های گران قیمت موردعلاقه خود را تماشا کنید.

با تمامی این کارها می‌توانید،ارتعاشاتی را به جهان اطراف ساطع کنید. تلقین از بهترین روش‌هایی است که می‌توانید برای جذب ثروت از آن‌ها استفاده کنید.

افکارمنفی خود را برای رسیدن به پول بشناسید

اگر می‌خواهید از تکنیک‌های جذب ثروت استفاده کنید، لازم است درابتدا افکارمنفی خود درزمینه پول را بشناسید و با ان‌ها مقابله کنید. با وجود این افکارمنفی نمی‌توانید به خوبی رشد کنید و به ثروت برسید. توجه کنید اگر موفقیت را مانند یک ظرف پرازآب تصور کنیم، افکارمنفی حکم سوراخ‌های این ظرف را دارند که هرچه بیشتر باشند، موفقیت کمتری کسب خواهیدکرد.

جذب ثروت

سخت کوشی

از عوامل موفقیت که تاثیربسیارزیادی را در جذب ثروت دارد، می‌توان به سخت کوشی اشاره‌کرد. البته باید بدانید سخت کوشی به تنهایی کافی نیست، بلکه لازم است کاری کنید تلاش‌های شما جواب بدهد. خودتان باید بتوانید در مسیررویاهایتان قراربگیرید و برای رسیدن به آن تلاش کنید.

البته دقت کنید علاوه براین که لازم است برای رسیدن به موفقیت و ثروت تلاش کنید، باید احساس رسیدن به ان را نیز درخود تقویت کنید. دراین راه باید با همه توانایی‌هایتان کارکنید و باخودتان اعتماد داشته باشید.

از شانس خوب دیگران خوشحال شوید

اگر افرادی را دیدید که یک زندگی مرفه دارند، و احساس خوشحال می‌کنید یک قدم برای رسیدن به ثروت نزدیک شده‌اید. از بهترین راه‌های جذب ثروت این است که از شانس خوب دیگران در زندگی شادشوید. حتی می‌توانید عوامل موفقیت آن‌ها را در زندگی بررسی کنید و برای پیشرفت خود از آن استفاده کنید.

علاقه مندی‌های خود را جذب کنید

توجه کنید اگر در زندگی چیزی بدست اورید، تنها به دلیل لیاقت شما نخواهدبود. بلکه به دلیل تناسب شما با موفقیت است. روی توانایی‌های خود تمرکز کنید، بدین ترتیب باهرآنچه آماده کرده‌اید، می‌توانید به موفقیت برسید. با جذب علاقه مندی‌ها می‌توانید راحتتر به آن چه علاقه دارید، برسید.

از نمادهای ثروت استفاده کنید

برای جذب ثروت می‌توانید از نمادهای فنگ شویی استفاده کنید. می‌توانید پول‌های خود را در یک جام شیشه‌ای نگهداری کنید، این تصویر نمادثروت است. البته دقت کنید نباید از پول‌های داخل این جام بردارید تا تصور اضافه شدن آن‌ها مدام در ذهن شما وجودداشته باشد.

البته می‌توانید از تصاویر مودعلاقه‌های گران قیمت خود نیز استفاده کنید. این تصاویر هم انگیزه و توانایی‌های شما را چندین برابر می‌کند و هم نوعی نماد فنگ شویی ثروت محسوب می‌شود که روی ناخودآگاه شما اثر می‌گذارد.

به صورت کلی سعی کنید از نمادهایی استفاده کنید، که اهدافتان را برای شما یاداوری کند.

چطور می‌توانیم از قوانین جذب ثروت استفاده کنیم؟

  1. روی چیزهایی که ندارید، به هیچ عنوان تمرکز نکنید. همان چیزی را دراین جهان به دست می‌آورید که روی آن تمرکز کرده‌اید. زمانی که پولدار می‌شوید، روی تمامی کارهایی که می‌خواهید انجام دهید تمرکز کنید. بدین ترتیب احتمال شکست خود را به صفر خواهیدرساند.
  2. از هرچیزی که شما را ناراحت می‌کند، دوری کنید، به جای آن افکارمثبت را جایگزین کنید. اندیشه‌های قدیمی خود را به روز کنید و افکارجدیدتری را جایگزین ان کنید. همه این موارد سبب می‌شود بتوانید، زندگی بهتری را برای خود بسازید.
  3. توجه داشته باشید برای ایجاد یک واقعه تلاش نکنید، تنها لازم است شرایط وقوع آن را هماهنگ کنید. بدین ترتیب می‌توانید احساس بهتری برای خود بسازید. با ایجاد احساس مثبت می‌توانید تحرک بیشتری داشته باشید، بدین ترتیب موقعیت‌های بهتری را برای جذب ثروت خواهیدداشت.

دراین مطلب به بررسی قوانین جذب ثروت پرداختیم . شما نیز می‌توانید با مطالعه دقیق این مقاله اطلاعات خوبی را دراین باره کسب کنید و درنهایت نیز می‌توانید با به کاربردن ان در زندگی به موفقیت برسید.

شما هم نظر بدین

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممنون بابت نظر دهی.تا دقایقی دیگه منتشر میشه