امیر شهابی کیا کیست؟

امیر شهابی کیا
امیر شهابی کیا

همه چیز از حسرت داشتن یک دوچرخه ی دنده ای شروع شد …

در خانواده ای پرجمعیت متولد شدم با افکاری بلند پروازانه

پدرم کارگر بود . از کودکی وارد بازار کار شدم و اولین درآمد خود را در ۹ سالگی با شاگردی در یک مغازه بدست آوردم.

بزرگتر که شدم حسرت داشتن چیز ها ی زیادی را در دل داشتم از جمله داشتن یک دوچرخه دنده ای .

علاقه زیادی به دوچرخه دنده ای داشتم ولی پدرم توان خریدش را نداشت و حسرت داشتن دوچرخه دنده ای برای همیشه به دلم ماند.بزرگتر که شدم تصمیم گرفتم کاری کنم که دیگر حسرت هیچ چیزی به دلم نماند .

درسنین نوجوانی مجبور بودم در شغل های زیادی برای کسب درآمد کار کنم . شغل هایی مثل تولید صنایع دستی ، فروشندگی ، پیک موتوری و…

زمانی بیکار شده بودم و مجبور شدم تنها کاری را که پیدا کرده بود انتخاب کنم .کار در پیک موتوری! ولی پول خرید یک موتور هم نداشتم. برادرم موتور داشت و من توانستم برادرم را متقاعد کنم که موتورش را به من قرض بدهد تا روز ها با آن کار کنم . ناچارا موتور برادرم را قرض میگرفم و سر کار میرفتم .

من با موتور قرضی برادرم پیک موتوری میرفتم . گاهی در دفتر پیک یک ساعت منتظر می ماندم تا نوبت من بشود و یک سرویس ببرم و بار جابجا کنم ولی همان موقع برادرم تماس میگرفت و میگفت موتور رو لازم دارم و بیارش و من مجبور بودم بعد از کلی انتظار سرویس را کنسل کنم و موتور برادرم را به او بدهم.

شرایط سختی بود. روزی با موتور برادرم در حال جابجایی بار بودم که ماشینی کنار خیابان ایستاده بود و ناگهان راننده درب ماشین را باز کرد و به شدت به پای من اصابت کرد و استخون پایم شکست و دیگر با همان موتور قرضی هم نمیتوانستم کار کنم .

از کار پیک موتوری خسته شدم بودم و دیگر نمی خواستم در پیک موتوری کار کنم ولی مجبور بودم باز هم کار کنم چون من هدف داشتم و میخاستم ثروتمند بشم.

یکسال بعد توانستم به سختی وام ۱۰ میلیون تومانی بگیرم و برای خودم یک دفتر خدمات کامپیوتر و اینترنت راه اندازی کنم و دیگه پیک موتوری نروم و البته موفقیتم از همین زمان کلید خورد.

تمام سعی و تلاش و تجربه خود را در پیش گرفتم تا به اهداف مالیم برسم . توانستم با آموزش دیدن و استفاده از شم اقتصادی خودم درآمدم را در آن دفتر هر روز بیشتر کنم تا جایی که توانسم فقط با یکی از تکنیکهای تبلیغات درزمان اوج کارم روزانه درآمد بالای یک میلیون تومان برای خودم داشته باشم.

من درآمد خوبی برای خودم خلق کرده بوم و همزمان توانستم دفتر دوم خودم را نیز افتتاح کنم.

در دفتری که کار میکردم علاوه بر کار اصلی آموزش و مشاوره رایگان هم می دادم .من با اطلاعاتی زیادی که داشتم مشاوره تحصیلی به دانش آموزان برای انتخاب رشته ، مشاوره مالیاتی به کارفرمایان ومشاوره  بیمه ای و حقوقی و آموزش سرمایه گذاری به مردم میدادم.

با مشاوره ها و آموزش هایم توانستم زندگی خیلی ها را دچار تغییر کنم و از متضرر شدن خیلی ها به دلیلی نا آگاهی جلوگیری کنم و سرنوشت خیلی از آدم ها را بهبود ببخشم و این لذت بخش ترین قسمت کارم بود.

شیرین ترین خاطراتم هم مربوط به همین موضوعات است.

یادم میاد یک شب یه نفر مراجعه کرد تا صورتحساب مالیاتیش رو تنظیم و به اداره مالیات ارسال کنم و آخرین مهلت ارسال از طریق سایت مالیات بود.توی صورتحساب شرکت اون فرد اشتباهاتی بود که سیستم مالیاتی خطا میداد. دقیقا آخرین ساعت های مهلت ارسال بود . حدود ۲ ساعت زمان گذاشتم تا بتوانم مشکل این فرد را حل کنم و در نهایت هم توانستم صورتحساب مالیاتی او را تنظیم و در سیستم مالیاتی کشور ارسال کنم و او را از جریمه سنگین مالیاتی و از دست دادن معافیت های مالیاتی اش نجات بدهم.

خوشحالی اون فرد بهترین حس رو بهم داد و بعدش اون فرد برای جبران زحمتم کارت بانکیش رو بهم داد و بهم گفت هر چقدر میخای ازش برداشت کن . تو مرا از جریمه سنگین مالیاتی نجات دادی. خوشحالی یک انسان.چه چیزی از این برایم بهتر بود!

دقیقا بهترین خاطراتم هم مربوط به زمان هایی بود که با راه حل هایم به انسانی یا خانواده ای کمک میکردم تا پیشرفت کند و یا دچار ضرر مالی و زمانی نشود و این بود که به مشاوره و مربی گری علاقه مند شدم .

زمانی بود که من درآمد خیلی خوبی داشتم ولی حال خوبی نداشتم . نمیدانستم دلیلش چیست. حس میکردم کاری که انجام می دهم هدف نهایی من نیست و من را خوشحال نمیکند.  من دوست داشتم در زندگیه انسان ها اثری بگذارم و تغییری ایجاد کنم و به آنها آموزش بدهم و فهمیدم هدف اصلیه من هم همین است. من دوست داشتم آموزش و مشاوره بدهم .

 تصمیم گرفتم با تجربیاتی که در حوزه آموزش و مشاوره داشتم به سمت علاقه و هدف اصلیم یعنی آموزش دادن بروم .

دوست داشتم به آدم های خیلی بیشتری مشاوره بدهم . به همین دلیل وب سایت آموزشی با نام امیر شهابی کیا را با هدف آموزش به تعداد بیشتری از مردم راه اندازی کردم.

ما یک تیم آموزشی هستیم که مشاوره مالی ، سرمایه گذاری و هدف گذاری به افراد برای رسیدن به اهدافشون میدهیم.

من امیر شهابی کیا هم اکنون نویسنده و مربی و مشاور هدف گذاری در کسب و کار و موفقیت مالی می باشم و از این بابت بسیار خوشحالم.

در طول این مدت بیش از ده ها جلسه آموزش و مشاوره برگزار شد و بیش از ۱۰۰۰ نفرشامل جوانان و نوجوانان و خانواده ها مشاوره و راهنمایی موثر شدند . این مشاوره ها شامل مشاوره های کاری و فکری ، مالی و تحصیلی و سرمایه گذاری بودند و توانستیم باور ها و مسیر زندگی انسان های زیادی را تغییر دهیم .

از آنجایی که رسالت خودم را آموزش دیگران برای موفقیت قرار دادم ، تصمیم گرفتم بخشی با عنوان مشاوره رایگان در سایت راه اندازی کنم و پاسخگوی افراد زیادی هستم.

شما هم میتوانید درخواست مشاوره رایگان بدهید .

با افتخار از کاری که داریم لذت میبریم.

تیم آموزشی ما را اینجا ببینید

برای درخواست مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید.